budo club Mariánské Lázně

judo Mariánské Lázně

budo-club Mariánské Lázně


Kontakty

Klubový e-mail:
budoml@tiscali.cz
Ivan Korol
E-mail:ivankorol@seznam.cz
Mobil:739 543 330
Karel Tesař
E-mail:apsoft.cz@gmail.com
Mobil:777 205 984
Martin Schuster
E-mail:schustermartin@seznam.cz
Mobil:602 275 011

Mapa

Finanční podpora

Sponzoři


Návštěvnost


Výsledky 2011


3.12.2011 - Velká cena Berouna

3.12. 2011 proběhla v Berouně Velká cena v Judu. Účastnilo se cca 200 mladých judistů ze středních Čech a několik oddílů dorazilo z okolních krajů. Za karlovarský kraj se účastnila početná výprava Budo Clubu Mariánské Lázně v sestavě 2 národní rozhodčí K. Tesař, M. Schuster, 10 závodníků a trenér I. Korol. Soutěž začala v 11 hodin a poslední zápas hlavní soutěže končil až v 18 hodin. Po 18 hodině ještě proběhla soutěž mužů o Berounského medvěda.

V širokém poli hmotnostních kategorií a ve třech věkových kategoriích se neztratili ani naši závodníci. V kategorii mláďat zahájil medailovou sklizeň v kategorii do 34 kg Vilem Vojtaššák, který po prvním rozpačitějším vítězství nad Vackovou nedal ve dvou zbývajících utkáních svým soupeřům, Bartůškové ani ve finále Vanouškovi, šanci a bral zlatou medaili za 1. místo.

V kategorii do 32 kg obsadil 5. místo Jakub Podhajský po jedné výhře a dvou prohrách. Lépe si vedl Samuel Vítek, který po prvním vydřeném vítězství s Veselou ve dvou zbývajících utkáních velmi rychle zahodil Lupínka a nakonec i s prvního nástupu domácí naději Delingera a obsadil další 1. místo.

V Kategorii do 33 kg si Michal Volčík poradil v prvním zápase s Prokopem a pak na 1 bod těsně s Veselým, ale ve finále už nestačil a skončil na 2. místě.

V kategorii mladších žáku v kat. do 52 kg vybojovala Anna Kostolányová po dvou výhrách a dvou prohrách 3. místo. Překvapivě dobře si vedl v kat. nad 60 kg i Daniel Jadlovský, který po první prohře už nezaváhal a dvakrát vyhrál a obsadil 3. místo.

V kat. do 42 kg neuspěl Jan Havíř, ani v kat. do 40 kg Alena Pěnkavová.

V Kategorii starších žáků se předvedl v kat. do 60 kg Luboš Chůpek, který po dvou vítězstvích a dvou prohrách skončil na 3. místě. V kat. do 73. kg vybojoval Michal Vinter po třech výhrách a jedné prohře se suverénem Vojtou 2. místo.

.
Starší žácido 73kg2.místo - Vinter Michal
do 60kg3.místo - Chůpek Luboš
Mladší žáci a žákyněnad 60kg3.místo - Jadlovský Daniel
do 52kg3.místo - Kostolányová Anna
Mláďatado 34kg1.místo - Vojtaššák Vilém
do 33kg2.místo - Volčík Michal
do 32kg1.místo - Vítek Samuel
5.místo - Podhajský Jakub

Zpět na obsah

26.11.2011 - Memoriál ing.Radoše v Domažlicích

Výsledky ke stažení ZDE

Zpět na obsah

8.10.2011 - Krajská liga v Mariánských Lázních

Výsledky ke stažení ZDE

Televizní záznam ze soutěže ZDE

Zpět na obsah

25.9.2011 - Krajský přebor žactva v Plzni

Celkem startovalo 80 judistů z Karlovarského, Jihočeského a Plzeňského kraje. Hlavním rozhodčím a doprovodem mariánskolázeňských judistů byl Martin Schuster.

Výsledky mariánskolázeňských judistů:

Starší žácido 73kg1.místo - Vinter Michal
Mladší žáci a žákynědo 40kg2.místo - Pěnkavová Alena
do 38kg4.místo - Havíř Jan

Zpět na obsah

21.-26.6.2011 - Hry V.letní olympiády dětí a mládeže ČR, Olomoucký kraj

Olympiáda dětí a mládeže České republiky (ODM) je republiková soutěž krajských reprezentací v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň. Svým charakterem navozuje atmosféru opravdových olympijských her. Mladí účastníci tak nejsou ochuzeni o zapálení olympijského ohně, slavnostní ceremoniály, soužití v olympijské vesnici nebo složení olympijské přísahy.

ODM se již tradičně zúčastní také početná krajská výprava Karlovarského kraje (176 soutěžících a 36 trenérů).

Judo, jako tradiční olympijský sport, bylo na programu ve středu 22.6.2011. Organizátoři ODM pro mladé sportovce připravili velmi netradiční systém soutěže - turnaj smíšených družstev žáků (4 hmotnostní kategorie) a žákyň (4 hmotnostní kategorie).

Zajištění judistické výpravy Karlovarského kraje dostali i tentokrát od Krajského svazu judo KK za úkol zástupci BUDO-CLUBu Mariánské Lázně. Bohužel ani přes velkou snahu trenérů družstvo neposílil žádný zástupce z dalších judistických klubů v Karlovarském kraji a tak se ODM zúčastnilo družstvo složené výhradně z judistů BUDO-CLUBU Mariánské Lázně:

mladší žák Jan HAVÍŘ v hmotnostní kategorii do 38 kg
mladší žákyně Alena PĚNKAVOVÁ v hmotnostní kategorii do 44 kg
starší žák Luboš CHŮPEK v hmotnostní kategorii do 50 kg
starší žák Michal VINTER v hmotnostní kategorii do 60 kg
trenér : ing. Lukáš KUPKA, Ph.D.

Družstvo Karlovarského kraje bylo nalosováno do skupiny B společně s Krajem Vysočina a Jihomoravským krajem. Vzhledem k tomu, že se jednalo o dva judisticky silné kraje, bylo zřejmé, že postup ze skupiny do vyřazovací části turnaje bude pro mariánskolázeňské judisty těžkým úkolem. Obě moravská družstva měla obsazena všech 8 váhových kategorií a tak naši mladí judisté zahajovali svá utkání vždy za velmi nepříznivého skóre 0:4 a i přes velké nasazení se nepodařilo ze základní skupiny postoupit. Družstva ve skupině skončila v pořadí Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj a Karlovarský kraj.

Judistický turnaj vyhrálo družstvo Moravskoslezského kraje, druhé místo vybojovali zástupci Olomouckého kraje a bronz mladí judisté z Ústeckého kraje.

Vedení BUDO-CLUBu Mariánské Lázně děkuje za finanční podporu poskytnutou Krajským úřadem Karlovarského kraje na přípravu sportovců na tuto významnou sportovní událost.

Odkaz na oficiální stránky letošních ODM

Odkaz na stránky KÚ KK

Odkaz na článek o olympiádě na stránkách KÚ KK

Zpět na obsah

26-27.3.2011 - Velká cena Jablonce

Kvalifikační turnaj na Mistrovství ČR jednotlivých věkových kategorií (Němci, Rakousko, Slovensko, Polsko), cca 500 judistů na 7 tatami.

Ve starších žácích se nejlépe pral Michal Vinter, který nastoupil v neděli v hmotnostní kategorii do 66 kg (18 závodníků). Michal měl v prvním kole volný los, ve druhém kole prohrál se závodníkem Spartaku Třebíč Zezulkou, ale ten mu posléze svým vítězstvím v dalším kole zajistil účast v opravách. Tam se Michalovi dařilo, nejprve porazil Obermajera (Sparta Praha) a pak Šmejkala (Ltc Zbraslav) - oba před časovým limitem na ippon. V boji o bronz Michal nestačil na Škavrdu (Start Kolín). 5. místo z tohoto velkého turnaje je úspěch a první body do žebříčku, důležité pro nominaci na MČR.

V hmotnostní kategorii do 55 kg se nedařilo J. Hruškovi, který prohrál již v prvním kole s Hašplem (Judo Chlumec nad Cidlinou) a pak již nedostal další příležitost předvést své umění.

Jediný zástupce mariánskolázeňského juda v kategorii dorostu, Dominik Horváth, se pro neplatnou lékařskou prohlídku nemohl soubojů na judistickém tatami zúčastnit a víkendový pobyt v Jablonci se tak pro Dominika změnil pouze na pěkný placený výlet.

Zpět na obsah

19.2.2011 - Krajská liga v Mariánských Lázních

Celkem startovalo 53 judistů z Karlovarského a Plzeňského kraje. Rozhodčí - Zdeněk Šesták, Karel Tesař, Jitka Fuitová, Karla Lhotáková, Petr Mošna, Martin Schuster. Ředitel soutěže - Ivan Korol. Miroslav Zolotar obdržel k významnému životnímu jubileu (50) dar BUDO-CLUBu Mariánské Lázně – katanu. Pozn: mariánskolázenští judisté zvítězili ve všech hmotnostních kategoriích, ve kterých nastoupil některý z našich členů – super výsledek !!! Jako nejlepšího bych uvedl Vojtaššáka, který byl bezkonkurenční.

Mláďatado 28kg1.místo - Vítek Samuel
do 31kg1.místo - Vojtaššák Vilém
do 35kg1.místo - Pěnkavová Alena
Mladší žácido 55kg1.místo - Jadlovský Daniel
Starší žácido 55kg1.místo - Hruška Jan
do 60kg1.místo - Vinter Michal

Zpět na obsah

29.1.2011 - 1.kolo krajské ligy v Karlových Varech

Celkem startovalo 43 judistů z Karlovarského a Plzeňského kraje. Doprovod: Tereza Štaudová a rozhodčí Martin Schuster a Lukáš Kupka.

Mláďatado 29kg1.místo - Vítek Sam
do 31kg1.místo - Vojtaššák Vilém
2.místo - Volčík Michal
Mladší žácido 34kg2.místo - Havíř jan
4.místo - Pěnkavová Alena
Starší žácido 55kg2.místo - Hruška Jan
3.místo - Chupek Luboš
do 60kg1.místo - Vinter Michal
2.místo - Jadlovský Daniel
3.místo - Leskovský Daniel

Zpět na obsah

© 2010 • BUDO-CLUB Mariánské Lázně• Všechna práva vyhrazena

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat